VIDEO/ Momenti i frikshëm kur gruaja goditet nga rrufeja

VIDEO/ Momenti i frikshëm kur gruaja goditet nga rrufeja

Momenti i frikshëm kur gruaja goditet nga rrufeja

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në plazhin Boquilla, Kolumbi kur një nënë e dy fëmijëve u godit nga rrufeja. Froilanis Maireth Rivas Roman, 34-vjeçare është parë duke ecur përgjatë vijës bregdetare me pamjet që tregojnë një rrufe që e godet atë.

Pranë saj ishte një polic i cili duket i tronditur nga zhurma e rrufesë, por pa e parë gruan. Një tjetër pushues rrëzohet në rërë i tronditur dhe më pas vrapon për të gruaja.

Roman ishte duke vizituar Boquilla Beach në Kolumbi me anëtarët e familjes. Froilanis ka lënë pas një djalë dhe një vajzë.

S.S/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

Elbasan, i vodhi vëllait 1.5 mln lekë nga llogaria bankare, në pranga 33-vjeçari (EMRI)

Elbasan, i vodhi vëllait 1.5 mln lekë nga llogaria bankare, në pranga 33-vjeçari (EMRI)