VIDEO/ Pasiguri në mbrojtjen e Holandës, Enner Valencia barazon për Ekuadorin

VIDEO/ Pasiguri në mbrojtjen e Holandës, Enner Valencia barazon për Ekuadorin

Enner Valencia

 

Holandë 1-1 Ekuador. Kapiteni Enner Valencia barazon rezultatin për Ekuadorin në minutën e 49. Një pasiguri në prapavijën e holandezëve bën që skaudra nga Amerika Latine të barazojë në 1-1. Tre gola në dy ndeshjet e grupeve në Kupën e Botës për Valencian.

 


Lajmi kryesor:

KATAR 2022/ Holanda ndalet dhe shtyn kualifikimin, 2 gola në përballjen me Ekuadorin! Katari zyrtarisht nuk kalon fazën e grupeve (VIDEO)


S.DH/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se Primaret e Berishës nxorën kandidatët më të mirë për 14 majin?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Të dashuruar me Messin, lojtarët e Australisë në radhë për foto

VIDEO/ Të dashuruar me Messin, lojtarët e Australisë në radhë për foto