VIDEO/ Pique dhe e dashura turpërohen në restorant, pronari i nxjerr jashtë pasi simpatizon Shakirën

VIDEO/ Pique dhe e dashura turpërohen në restorant, pronari i nxjerr jashtë pasi simpatizon Shakirën

Pique dhe e dashura e re

Një restorant në Los Anxhelos i mohoi aksesin ish-futbollistit Gerard Pique dhe të dashurë së tij, Clara Chía, nga vetë pronari i restorantit i cili është një fans i Shakira-s. Ky i fundit nuk e ka "miratuar" plotësisht marrëdhënien mes ish-futbollistit dhe 23-vjeçares.

Sipas pamjeve të shpërndara në rrjetet sociale, ish-mbrojtësi i Barcelonës dhe partnerja e tij u larguan nga një restorant ku iu refuzua shërbimi, vetëm se pronari është një fans i Shakirës dhe nuk e ka kapërdirë tradhtinë e Pique.

Kjo nuk është shfaqja e parë kur çifti i ri përbuzet nga fansat e Shakirës, pasi  ajo zbuloi tradhtinë e Pique. Më herët janë publikuar video të çiftit jashtë një restoranti japonez ku ndodhi e njëjta situatë.

S.DH/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që Kosova të pranojë propozimin e Ramës për Asociacionin?×

Lajmi i fundit

Zbulohet krokodili “i virgjër” që la veten e vet shtatzënë

Zbulohet krokodili “i virgjër” që la veten e vet shtatzënë