VIDEO/ Poker nga Spanja, 18 vjeçari Gavi shënon fluturimthi

VIDEO/ Poker nga Spanja, 18 vjeçari Gavi shënon fluturimthi

Gavi

Spanjë 5-0 Kosta Rika. Spanjollët shënojnë golin e pestë me Gavin. Në minutën e 74 asisti i Moratas shfrytëzohet bukur nga 18 vjeçari i Barcelonës.

 


Lajmi kryesor:

KATAR 2022/ Spanja 'tërmet 7 ballësh' në Botëror, Furia e Kuqe 'shkërmoq' Kosta Rikën! Alarmohet Gjermania (VIDEO)


S.DH/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    I kishte mbetur 1 vit e 8 muaj burg, gjykata liron Tahirin. Si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Situata në veri të Kosovës, Vuçiç: Jam në pritje të propozimit nga Perëndimi për uljen e tensioneve! Do thërras serbët pas takimit me Lajçakun dhe Esobarin

Situata në veri të Kosovës, Vuçiç: Jam në pritje të propozimit nga Perëndimi për uljen e tensioneve! Do thërras serbët pas takimit me Lajçakun dhe Esobarin