VIDEO/ Problematika në Gjirokastër nga moti i keq, përmbyten rrugët në disa lagje

Reshjet e dendura të shiut kanë sjell problematika edhe në qytetin e Gjirokastrës. Mësohet se rrugët në disa lagje janë përmbytur nga uji, si edhe aksi Gjirokastër-Kakavijë. Përmbytje ka pasur edhe në zonën e Tregut Industrial.


Lajmi kryesor:

Problematika nga reshjet e shiut, disa zona në Tiranë dhe Daullasi i Fierit pa energji! Përmbyten rrugët në Gjirokastër! Anulohet koncerti për Pavarësinë në Vlorë


SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Si e vlerësoni vizitën e presidentit turk Erdogan në Shqipëri?×

Lajmi i fundit

John

Makina përfshihet nga flakët në Vlorë, shkak dyshohet një shkëndijë elektrike! Aksioni i zjarrfikëses