POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Video/ Rama ndan momente të veçanta me të birin, çfarë po i mëson kësaj here

Tiranë- Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ka publikuar në "Instastory" një video me të birin.

Në video duket Zaho duke pikturuar i udhëhequr nga i ati.

Kjo nuk është hera e parë që Rama poston me të birin në rrjetet e tij sociale. Vetëm pak ditë më parë Rama postoi një video ku po i mësonte Zahos se si të zhytej.

ke.mu.//Shqiptarja.com
Komento

Komente

 • tironci: 07/08/2018 02:28

  cuni babit vet , ja ka siguru babi dhe 3 breza mas ketij , pranaj zogu vogel vetem boj qef se per ate pune ke lind

  Përgjigju
 • Ilo: 06/08/2018 22:49

  1-te mos vjedhe,2- te mos vrase,3-te mos marre grate e te tjereve

  Përgjigju
 • Nori: 06/08/2018 20:44

  Rama po i tregon Zahos:I shikon ato malet atje tej ne Karaburun jane te tuat i ka marre babi me VKM.

  Përgjigju