VIDEO/ Risia, nga sot e mbrapa
kafen do ta përgatisë telefoni juaj 

VIDEO/ Risia, nga sot e mbrapa<br />kafen do ta përgatisë telefoni juaj 
Dashamirësit e kafesë do të surprizohen nga Mokase, e cila bashkon celularin tuaj me një makinë për kafe në mënyrë tepër argëtuese dhe të kënaqshme.

Smartphone, është pjesë e jetës së përditshme për shumë njerës, por tashmë do të plotësojnë edhe nevojat tuaja të kafesë.

Mokase është e gatshme të kënaqë përdoruesit me produktin e saj të dizajnuar për nevojat e kafesë në situata emergjente.

Kjo pajisje nuk është asgjë tjetër veçse një kasë për telefonin tuaj që lidhet me të nëpërmjet një aplikacioni dhe me antë të në bustine të përshtatur enkas për Mokase do tju servirë një kafe të shpejtë.

Mburoja e nxehtësisë prej alumini brenda kasës parandalon nxehjen e telefonit gjatë përgatitjes së kafes.

Ka vetëm një filxhan kafe të përfshirëdhe vjen me një çmim prej  87 dollarësh.

Modelet e smartfonëve që mund të pajisen me Mokase janë:

Galaxy S7, S8

Huawei P9, P10

LG G5, G6

IPhone 6, 6S, 7S, 7S Plus

Në videon e mëposhtme do të shihni të gjitha detajet e kësaj risie të çmendur.

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria luan ndaj Italisë sfidën e parë në Euro 2024, kush fiton?×

Lajmi i fundit

Goli kundër Italisë, Nedim Bajrami futet në historinë e Kampionateve Evropiane! Rekord i tillë nuk ishte arritur kurrë

Goli kundër Italisë, Nedim Bajrami futet në historinë e Kampionateve Evropiane! Rekord i tillë nuk ishte arritur kurrë