VIDEO/ Roma i falet Pellegrinit, fiton me Sassuolon! Kumbulla në stol, Bajrami 11 minuta


Në "Olimpico" Roma iu fal një "perle" të kapitenit Pellegrini për të mundur 1-0 Sassuolon. Ndeshja e javës së 29-të u vendos në minutën e 50-të. Në këtë duel Nedim Bajrami te miqtë luajti 11 minuta në fundin e lojës, teksa Kumbulla qëndroi në stol.

 


Lajmi kryesor:

GOLAT/ Ndalen Interi dhe Juventusi, Milani fiton dhe 'blindon' vendin e dytë! Shtyhet ndeshja e Serie A, drejtori i Fiorentinës me urgjencë në spital


S.DH/E.H/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria humb me Italinë, a ka shanse të kalojë grupin në Euro 2024?×

Lajmi i fundit

FOTO/ Zhongleri Fabian Duro mahnit tifozët skocezë në Gjermani

FOTO/ Zhongleri Fabian Duro mahnit tifozët skocezë në Gjermani