VIDEO/ Sherr në mes të restorantit në Venecia, kamerierët shkelmojnë dhe godasin me karrige klientët e huaj

VIDEO/ Sherr në mes të restorantit në Venecia, kamerierët shkelmojnë dhe godasin me karrige klientët e huaj

Pamje nga sherri

Një diskutim ka argravuar në një sherr të ashpër mes disa kamerierëve dhe klientëve në një restorant në sheshin Shën Marku, në Venecia.

Shkelma, grushte dhe goditje janë gjithçka që shihet në një video të publikuar nga sherri brutal mes një grup kamerierësh dhe disa klientëve të huaj në një restorant në sheshin Shën Marku.

Mediat italiane raportojnë se shtatë kamerierë janë përleshur me katër turistë të huaj, e videon e ka realizuar njëri nga kalimtarët e rastit, që panë skenat e frikshme të dhunës.

Pamjet tregojnë një grup burrash që shtyjnë njëri-tjetrin dhe përplasen me tavolina dhe karrige në verandën e jashtme të Caffè Chioggia në Sheshin e Shën Markut.

Burrat shihen teksa shkelmojnë dhe godasin njëri-tjetrin, ndërsa një tjetër mbante një karrige para gjoksit të tij, me sa duket për të mbrojtur veten.

Në video shihet kamerieri duke e shtyrë klientin, të cilin më pas e godet disa herë, ndërsa kolegu i tij ndërhynë nga mbrapa dhe godet klientin tjetër.

M.T/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord me nismën e Kishës Katolike për ndalimin e simboleve komuniste?×

Lajmi i fundit

Cameron: Britania do të vazhdojë të mbështesë Ukrainën dhe OSBE-në

Cameron: Britania do të vazhdojë të mbështesë Ukrainën dhe OSBE-në