VIDEO/ Sherr në stadium, tifozët e Romës ngatërrojnë sektor, përfundojnë te holandezët

Një përplasje mes tifozëve është regjistruar në stadiumin ‘Air Albania’. Një nga tifozët e Romës ka “ngatërruar” vendin dhe është futur në zonën e tifozëve holandezë.

Kjo ka shkaktuar edhe tension dhe shtyrje në stadium. Është dashur ndërhyrja e forcave të sigurisë për të qetësuar situatën.

 


Lajmi kryesor:

Finalja e Tiranës vishet me ngjyrat e italianëve, Roma bën historinë në 'Air Albania', rrëmben trofeun e parë të Conference League ndaj holandezëve të Feyenoord! Ka festë në kryeqytet


SI.E./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Tjetër JO për negociatat nga BE, mendoni se Rama ka të drejtë me gjuhën e ashpër ndaj liderëve të Brukselit?×

Lajmi i fundit

John

Lëviznin me shpejtësi mbi 150 km/h, ndëshkohen 221 shoferë! Gjobiten me 15 mijë deri në 50 mijë lekë dhe u zbriten pikë nga patentat