VIDEO/ Shoqëri civile "e pavarur", Altin Goxhaj dhe Aulon Kalaja nga Foltorja e Berishës shfaqen tek mitingu i Ilir Metës

Thuajse në çdo miting që organizohet, janë edhe disa persona që shfaqen dhe prezantohen aty si shoqëri civile edhe pse me këtë të fundit s'kanë asnjë lidhje. 

Tre prej tyre janë Altin Goxhaj, Aulon Kalaja dhe Ilirjana Koçana (pedagogia e Berishës) të cilët thonë se janë revolucionarë të paanshëm që japin edhe jetën për mëmëdheun nëse është nevoja.

Edhe ditën e djeshme, ata kanë qenë për të mbështetur Ilir Metën në kuadër të riciklimit të partisë së tij ku mesa duket është qiraxhiu i radhës/TemA

G.MO/xy/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Sifi: 26/07/2022 16:46

  Betem kur i sheh populli ka alargji si per Goxhajn dhe Kalane e Gezimit ,prandaj nuk ja jep voten PD dhe LSI dhe jo se Rama eshte i jadhtzakonshem ( megjithate ja punuar )

  Përgjigju
 • UKU MOMLIT: 26/07/2022 15:41

  Po te ishte gjalle njeri nga Vërva do ti drejtohej kesaj palo shoqeri civile "te pavarur": "XIBINAK SURRAT PAQIME/SA DI TI,DI B*THA IME"

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Kritikoi izraelitët, Adidas heq modelen Bella Hadid nga reklamat e atleteve

Kritikoi izraelitët, Adidas heq modelen Bella Hadid nga reklamat e atleteve