VIDEO/ Sivasspor përmbys Ballkanin, tre gola në 'Fadil Vokrri'

VIDEO/ Sivasspor përmbys Ballkanin, tre gola në 'Fadil Vokrri'

Foto nga ndeshja

Ballkani humbi 1-2 me Sivasspor në ndeshjen e katërt në Conference League. Në 'Fadil Vokrri' miqtë nga Turqia përmbysën suharekasit. Goli i kapitenit Thaqi në minutën e 36 ndezi shpresat te vendasit, që në pjesën e dytë pësuan me Arslan në të 72 minutë dhe Angielski në minutën 81. Sivasspor me 7 pikë mban kreun e grupit G, aq pikë sa ka edhe Cluj u vendit të dytë. Slavia e Pragës dhe Ballkani me nga katër pikë janë në vendet 3 dhe 4.

 


Lajmi kryesor:

VIDEO/ Ballkani i pafat, djemtë e Ilir Dajës përmbysen nga Sivasspor në 'Fadil Vokrri'! West Ham tri pikë kualifikimi


S.DH/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Lista e PS për 14 Majin me 44 rikandidime e 17 emra të rinj, si e vlerësoni?



×

Lajmi i fundit

Preken nga aksi Thumanë-Kashar, prej 6 muajsh në protestë! Banorët e Bërxullës bllokojnë rrugën e Rinasit: Luftë do kenë! Këtu po bëhet masakër e vërtetë

Preken nga aksi Thumanë-Kashar, prej 6 muajsh në protestë! Banorët e Bërxullës bllokojnë rrugën e Rinasit: Luftë do kenë! Këtu po bëhet masakër e vërtetë