VIDEO/ Skënderbeu humbet dhe 'dorëzon' shpatën, vajza spanjolle e mposht në mundje dore para Shqipëri - Spanjë


Tifozët e Kombëtares dhe ata të Spanjës kanë krijuar një atmosferë fantastike në Dusseldorf, kjo para Shqipëri - Spanjë e vlefshme për Euro 2024. Momentet mes dy tifozerive janë disa, teksa spikati mundja e dorës që një vajzë spanjolle i bëri tifozit kuqezi të veshur si Skënderbeu. Në fund ai u detyrua të "dorëzonte" shpatën. "Teuta ishte Mbretëresha e vetme e deteve", thotë ai në fillim.


Lajmi kryesor:

SHQIPËRI 0-1 SPANJË/ Djema kokën lart, ishte vitrina e futbollit! Kombëtarja eliminohet nga Europiani 2024! Italia e mbyll e dyta dhe gjen Zvicrën në 1/8


S.DH/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Hapësirat publike në plazhe, sipas jush janë:×

Lajmi i fundit

Ish-ministri Bledi Çuçi paraqitet në Prokurorinë e Beratit

Ish-ministri Bledi Çuçi paraqitet në Prokurorinë e Beratit