VIDEO: Tensione para Bashkisë së Tiranës, protestuesit përplasen me policinë e tentojnë të hyjnë me forcë! Në reshtin e parë dhe Sali Lushaj

Protesta e radhës e paralajmëruar nga Rithemelimi ka vijuar me momente tensioni kur kanë tentuar të heqin gardhin të përplasen me policinë për të hyrë në bashki.

Në një moment në mikrofon dëgjohet një person që thotë; Merrni bashkinë, hyni brenda!

Në reshtin e parë të protestuesve është dhe Sali  Lushaj, ish truproja e Berishës në kohën kur ai ishte president.

 


Lajmi kryesor:

Rithemelimi protestë dhe përplasje me policinë, molotov e flakë te Bashkia! Veliaj: Skenat e '97 s'kanë vend në Tiranën e 2024 (FOTO+VIDEO)


S.G/S.Ç/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria humb me Italinë, a ka shanse të kalojë grupin në Euro 2024?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ 'Shtetet e Bashkuara të Shqipërisë', marshimi i tifozëve të Kombëtares që 'veshi' Dortmundin kuqezi

VIDEO/ 'Shtetet e Bashkuara të Shqipërisë', marshimi i tifozëve të Kombëtares që 'veshi' Dortmundin kuqezi