POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

(VIDEO+FOTO) Vijojnë punimet intensive te 'Arena Kombëtare', drejt fundit struktura e impiantit

Stadiumi 'Arena Kombëtare'

Federata Shqiptare e Futbollit, ka publikuar ditën e sotme, pamje të reja nga punimet në stadiumin “Arena Kombëtare” në kryeqytet. Siç duket edhe nga fotot dhe video, struktura e stradiumit ka marrë pothuajse e gjitha formë. Ndërkohë që punimet intensive vijojnë edhe në mbulesën e impiantit. l.q./b.ha.
Komento