Videoja që po bën xhiron e rrjetit/ Jori bën banjo dielli pa të brendshme: Po ju ore pse s’thoni?

Videoja që po bën xhiron e rrjetit/ Jori bën banjo dielli pa të brendshme: Po ju ore pse s’thoni?

Jori Delli

Jori Delli është një personazhet e Big Brother Vip Albania që tërhoqi vëmendjen e publikut.

Së fundmi, ajo është relaksuar pranë pishinës, ku ka vendosur të marrë dhe disa rreze dielli, por modeles i ka ndodhur një incident, ajo kishte veshur një fund ku qartazi pa të brendshme.

Pjesë nga biseda:

Olta: Jori, urgjent, dukesh komplet.

Jori: Uuaa

Kejsi: Ule atë Jori se të ngrihet ajo copa.

Lorenci: O Jori, s’ka gjë po hë.

Jori: Dukem?

Lorenci: Komplet fare.

Jori: Po pse s’më thoni ju

Lorenci: Po kush e pa, unë jam anash, ta kisha pa unë do isha ty përball teje.

G.MO/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    I kishte mbetur 1 vit e 8 muaj burg, gjykata liron Tahirin. Si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Tensionet në veri, Rama intervistë për BBC: SHBA dhe BE kanë të drejtë, Kurti jo! Kosova dhe Serbia të ulen në tryezën e bisedimeve

Tensionet në veri, Rama intervistë për BBC: SHBA dhe BE kanë të drejtë, Kurti jo! Kosova dhe Serbia të ulen në tryezën e bisedimeve