VIDEOLAJM/ ‘Mora fjalë’, tifozët shqiptarë këndojnë dhe kërcejnë me gazetarin e Report Tv! Atmosferë fantastike në Hamburg

Atmosferë fantastike në Hamburg, mijëra tifozë shqiptarë janë mbledhur për të mbështetur kombëtaren shqiptarë në përballjen me Kroacinë.

Gazetari Ernest Koçi po përcjell për Report Tv dhe Shqiptarja.com atmosferën nga Hamburgu.

Në një moment, një grup tifozësh shqiptarë, me flamujt kuqezi dhe atë të UÇK-së i bashkohen gazetarit në raportimin live, duke kërcyer e kënduar këngën me këngen ‘Mora fjalë’ të Shkurte Fejzës për Kosovën dhe Adem Jasharin.

SI.E./E.B/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Kuvendi kërkon që Greqia të heqë ligjin e luftës, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Takim kokë më kokë me kryeministrin e ri britanik në Angli, Rama publikon foton

Takim kokë më kokë me kryeministrin e ri britanik në Angli, Rama publikon foton