VIDEOLAJM/ Një arsye më tepër për të vizituar Dardhën, drerët dhurojnë pamje fantastike

Një video e magjishme është regjistruar në Dardhë të Korçës këtë të mërkurë.

Përveç reshjeve të dëborës që kanë zbardhur rrugët dhe malet prej disa kohësh, sot janë parë edhe disa drerë duke dhuruar një pamje të bukur në këto ditë të ftohta dimri.

Drerë janë filmuar në mesin e dëborës prej disa cm, teksa qëndrojnë të qetë duke i dhënë një pamje edhe më të bukur zonës

1611755751_drere.jpg

E.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Një vit pandemi/ A mendoni se qeveria e ka menaxhuar mirë situaten e COVID-19?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Veliaj: Me Luljetën dhe Najadën kemi sjellë më të mirën, gratë dhe vajzat na mbështesin mbi 65%