VIDEOLAJM/ PD 'fshin pasojat' e sulmit të Berishës, Basha: Ringrihemi

Pas sulmit të 8 janarit, Partia Demokratike i është nënshtruar një rikonstruksioni total. Kryetari i PD-së Lulzim Basha ka publikuar sot një video ku duket se po rivendosen banerat që mbulojnë fasadën kryesore të godinës.

"Partia Demokratike do ringrihet si shpresa e vetme e shqiptarëve për ndryshim! Për një të ardhme më të mirë për të gjithë", shkruan Basha krah videos


Lajmi kryesor:

VIDEO/ PD nxjerr pamjet e ‘kokës së dashit’ dhe emrat që shqyen dyert: Skema e sulmit të 8 janarit, mercenarët u drejtuan nga Noka! Banda kriminale e Berishës bëri gjithçka për të goditur demokratët


K.T./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Qeveria shpërblim 5 mijë lekë për pensionistët, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Georgina Rodriguez në Katar, pritja e jashtëzakonshme që i është bërë bukuroshes (VIDEO)

Georgina Rodriguez në Katar, pritja e jashtëzakonshme që i është bërë bukuroshes (VIDEO)