VIDEOLAJM/ Presidenti Ilir Meta gjysmë i pirë, shfaqet duke kënduar 'me këmbë e me duar'

TIRANË- Mes gjithë aksionit që ka ndërmarrë me sulme kundër qeverisë, presidenti Ilir Meta ka gjetur kohë për t'u argëtuar.

Ai shihet në video teksa darkon me disa qytetarë, një prej tyre i identifikuar Halil Xhika, banues në Kamëz, por me origjinë nga Ternova e Bulqizës.

Nga sa mësohet ai së bashku me vëllanë e tij janë pronarë të disa minierave në Bulqizë. Siç shihet në video, presidenti Ilir Meta duket se ka tepruar paska me pijen.

Presidenti Meta

B.K./r.k./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  Një vit nga tërmeti i 26 nëntorit, a ka ecur me ritmet e duhura procesi i rindërtimit?

Komento

Komente

 • Dashi: 01/11/2020 13:51

  Eeee like si Kanan Tafili ja paske shtru !!

  Përgjigju
 • Dashi: 01/11/2020 13:48

  Eeee like mu si Kanan Tafili ja ke shtruar

  Përgjigju
 • A. N.: 31/10/2020 09:20

  I shkreti Like c'po heq sidomos tani qe i eshte qepur kjo gazeta nga pas. Ka vetem nje shpetim per te: te kthehet ne koalicion me rilindasit ne menyre qe ta lene te qete perseri.

  Përgjigju
 • Arku: 30/10/2020 19:02

  Kush nuk i duroi keto idiote iku nga Shqiperia. Por si i thone çdo popull e meriton ate që ka në krye

  Përgjigju
  • Emigranti: 31/10/2020 00:26

   Respekte Arku, je i saktë vëlla.

 • Kasapi: 30/10/2020 17:59

  Haram e pac o Ilir meta te zont frymen oo hajdut i ndyre

  Përgjigju
 • AltinTop: 30/10/2020 17:50

  Ashtu sic pi vere u ka pi gjakun dhe mundin gjith shqiptarve qe kur esh futur politikes...

  Përgjigju
 • Fare e poshter: 30/10/2020 16:53

  Ne 2013 te gjithe ju sahan lepirasa e kishit idhull kur krijuat qeverine, tani si zorraxhi qe jeni e shani, yuyyyy fare e keqe njerez qe q..ni shoshoqin

  Përgjigju
  • Vlora: 31/10/2020 11:30

   Qe je nga fshati dhe ti si une, kjo eshte 100%. Se fjala "shoshoqin" vetem krahina jone e perdor...VLORA...HAHAAA

  • skeni turp: 30/10/2020 19:29

   yyy rrac e keqe rroft sali berisha marrt nga ditet e juaja o popull budall

  • Veri: 30/10/2020 18:39

   A ka fare me te poshter e me te ndyre se ti qe mbron kte lloj llumi? Ska. Ju jeni pjella te frustruara qe sju ben derman as leku as pushteti Muti mut vdes si puna juaj

 • Roni: 30/10/2020 15:56

  Po edhe do kerceje e pije e kebdoje se njeri eshte. Jasjte orarit zyrtar. Uk me duket ndonke qamet i madh. Eshte president, jo klerik

  Përgjigju
 • likja: 30/10/2020 15:10

  popull idiot eshte videomontazh. pse ajo e bllokut 700 nuk ishte pra edhe ky eshte videomontazh skeni turp me bini ne qafe kot

  Përgjigju
 • Hinglateri: 30/10/2020 13:32

  President nje zorre *ythe

  Përgjigju
 • spak: 30/10/2020 13:32

  ky eshte presidenti i albanistanit , vendi ku cdo gje blihet me para the kurrupsion, ketu gjeni cdo gje te fallsifikuar qe ju intereson, pra hidhuni ne albanistan te beni kariere profesionale

  Përgjigju
 • Mondi: 30/10/2020 13:12

  Nuk eshte ashtu sic duket eshte konspiracion apo jo i*ir ashtu ilir Ekspertet te thone fjalen

  Përgjigju
 • Elez: 30/10/2020 10:13

  Bandit

  Përgjigju
 • Fshati ne feste: 30/10/2020 09:37

  Ja perse e propozoj Edi per president, sepse e njihte dhe e dinte si do degjeneronte. Tashti i doli fytyra e tij e vertete.

  Përgjigju
 • raul: 30/10/2020 08:23

  Sa mire do kishte qene te ishte ftuar dhe Klajda surrattepsia dhe Kejdi dhembcakallja dhe te merrnin dhe pogonishten se Klajda e qan fare pogonishten,,,,

  Përgjigju
 • Blenard: 30/10/2020 06:59

  Ti sje skrapali si un president macok!

  Përgjigju
 • Mali: 29/10/2020 23:18

  Edhe prifti popull eshte. Do bej qef edhe presidenti.

  Përgjigju
 • Pelioni: 29/10/2020 23:05

  Ja dhe like Baftjari i pa pari komplet rrot c...i ,është bo tapë me raki Skrapari,se pi nga qefi,po e pi nga halli,se e pret Reçi ,për t'a inaguruar si trim i pari.

  Përgjigju
 • Populli: 29/10/2020 22:34

  Hahahahahaha o presidenti komplet zoraxhi nuk di ca bënë nga pija... O SHQIPËRI E MJERA SHQIPËRI KË KE NË KRYE TI

  Përgjigju
 • Gazi: 29/10/2020 21:43

  Kafsha ekzotike prej floriri e Çepanistanit. Ajo bundrra prej silikoni do jete futur ne babjon e burrave duke shqyer farfallen prej bagetie me ndonje nga keta xhihadistet "pink". Fshatar i ndyre, na vodhe 30 vjet jete. Tek familja te dalshin te gjitha o thes i ndyre [email protected]

  Përgjigju
 • Enea: 29/10/2020 20:57

  Ky palaço palo burre filloi kercimin me Ard Daullxhiun kur shkonte me vjedh vota per LSI edhe vazhdon derimsot me kto fshataret, por me dy ndryshime, e para sje mo kryetar partie por drejtues shteti o kokerr kari, dhe e dyta atehere ishe me autoritar kurse tashi je bo legen fare, halabak mihonesh. Menoja qe ishte halabak Termet Peçi po ja qe na doli edhe i tjeter qe mos ta leje vetem. Legen skrapari pijanec kurve i neveritshem, po ta shikoni osht tape, leviz gojen kot, i bje tavolines me dore, bon levizje tpavullnetshme te kokes. Vetem i fjali tgjithe atyne qe kane votu ket plenen: ate motren ku ta keni, kanceri deri nrronxe te fytit, se na e bote peshqesh ket zorraxhiun e skraparit

  Përgjigju
  • alfons: 29/10/2020 23:43

   bravo enea ska cte them tjt

 • Drejtesi: 29/10/2020 20:44

  Cojani kete vidéo Venecias se do i ndihmoje per pergjigjen e dhjetorit. Bashkangjitjani nje kopje dhe gjykates kushtetueses te Lsi.

  Përgjigju
 • meri: 29/10/2020 20:42

  KY ESHTE ILIR META,PRESIDEN,DHE MBRAPA I VJEN HISTORIA :

  Përgjigju
  • Cadra pistolet: 30/10/2020 09:01

   Po, ky eshte Ilir Meta president dhe mbrapa i vjen BURGU !

 • Kacidhe: 29/10/2020 19:39

  Ja pra ky eshte shkerdhata President Metmuti

  Përgjigju
 • Kaso: 29/10/2020 19:38

  Majmun komplet. Neper lokalet e fshatrave me plenca akoma ky. Merr shembull nga Rama o plak. E mbante Toma me vere 2000 eurshe dreka! Turp president.

  Përgjigju
 • Erik: 29/10/2020 19:32

  Halabak.

  Përgjigju
 • drejtesia: 29/10/2020 19:12

  Interesante shoqeria e Presidentit, sidomos ky mjekrroshi me fytyre banditi qe e filmon

  Përgjigju
  • Santa Quaranta: 30/10/2020 09:10

   Ai mjekrroshi duhet te jete nder ata qe pijne gjakun e minatoreve te kromit ne Bulqize!!

 • polici: 29/10/2020 18:51

  e ve me bast qe mutlikja nuk kupton asnji fjale te kenges por ben gjasme qe kendon se esht i pire.esht tap fare....kur mbasi piu veren e pastaj piu uje aty e konfirmova qe me siguri e kan mare ne kraf per ta futur e nxjere nga makina.jua them nga pervoja personale

  Përgjigju
 • Miri: 29/10/2020 18:26

  Me vjen keq si esht katandisur presidenti por me vjen per te vjelle per "kengetarin" me pamje xhihadiste allahu akbar

  Përgjigju
 • Rakia: 29/10/2020 18:19

  Cfare presidentit ,ku e ka Moniken me lahute,burr e grua gazi i botes,pse mos te kerceje vjedh i ka shqipetaret ,ka sigurua pasuri per 10 breza,

  Përgjigju
  • A. N.: 31/10/2020 09:14

   Pak po me duken 10 breza.

 • Sami: 29/10/2020 18:17

  Aha iku per lesh dhe ky

  Përgjigju
 • Alb: 29/10/2020 17:35

  Sqenka ne rregull duhet te kerkohet ekspertim psikologjik a eshte i afte ky per te drejtuar ate post.me duket se ketij i kan dhen duart dhe familjaret e vet se perkrahin me,paska probleme serioze.

  Përgjigju
 • Shqiponja: 29/10/2020 17:28

  Shiko paska filluar te bej shqiponjen dhe me kembe

  Përgjigju
  • O tej: 29/10/2020 19:40

   Kam qesh me lot ne ket koment

 • sami: 29/10/2020 17:27

  FOTOJA E FUNDIT PASQYRON "BURRIN E SHTETIT" HAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHH

  Përgjigju
 • Spaku: 29/10/2020 17:09

  Haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Sa kam qeshur, Te gjithe ata aty ishin per qefin e tyre, ndersa Presidenti kishte ik per lesh

  Përgjigju
  • Veri: 29/10/2020 20:17

   Hahahaaaaaaaaaa o bre vdiqa tu qesh qysh po knon me dur hop hop pastaj i varen turinjt ntok oiiiiiiii me looooottt

  • Tirona: 29/10/2020 19:55

   Oh Zot me shpeto se po vdesh nga te qeshurit haa haaa, haaaaa , mu mor fryma, po me dalin lotet duke qesh haa,haa haaa , shif si i ka bo komet si hardhuce muri, haaa, haaa, po iki tpi nji cik uje se mu zu fryma haa haa haaa

  • Bela: 29/10/2020 18:39

   Hahahahaha hahahahaha fix

  • Baca i Shqipnise: 29/10/2020 18:08

   Ha ha ha ha Flake per flake.

 • Xha temja: 29/10/2020 17:07

  Iku per lesh edhe ky. Hajt per te mira e gezime dhe mos u merzit se keshtu e kane keto pune o ilir djali, kur te ze perposhte ska bir nene te te ngreje me lart,keshtu qe vazhdo pijen rregullisht deri sa te ikesh atje ku je nisur. Qesh mir kush qesh i fundit thote populli mos e harro kete shprehje deri sa ti kthesh kembet nga dielli. Hajd gezuar

  Përgjigju
  • Fridum: 29/10/2020 21:04

   Ky eshte bere si jasht tokesor,po ta shikoni nga mbrapa koka i eshte bere me e madhe se trupi.

  • robi: 29/10/2020 19:31

   I shkofsh prapa Kejdi dhembcakalles se Nafije dybekut×

Lajmi i fundit

John

VIDEO/ Pse Maradona u quajt 'Dora e zotit'?