VIDEOLAJM/ Vajza e vogël i dhuron lule Ramës: Ti je dashuria ime

Teksa ka inspektuar pasditen e sotme në Qendrën Shëndetësore në Rrogozhinë, Kryeministri Rama ka gjetur 'fansen' e tij më të vogël.  Një vajzë i vogël i ka dhuruar lule duke i thënë 'ah dashuria ime'. Rama insistoi që lulet t'ia jepte ministres Manastirliu por ajo nuk pranoi.

E plotë

Vajza e vogël: Ah dashuri (dhe i drejton lulet)

Rama: Jepja lulet kësaj tetës (Për Manastirliun)

Vajza: Jo asaj!

Më pas brenda ambienteve të qendrës shendetësore një tjetër bisedë e veccantë mes Kryeministrit dhe vajzës.

Rama: Si e ke emrin

Vajza: Kela! Ti je dashuria ime. Të kam parë te reklama dhe kam thënë 'o xhaxhi Edi Rama je dashuria ime'!

Rama qesh

K.T./b.ha./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  Ngjarja e Kavajës, sipas jush si do të jenë ditët e fundit të fushatës elektorale?

Komento

Komente

 • Filma: 21/01/2021 07:25

  Ahaahahhaha, fiks si xhaxhi Enver.

  Përgjigju
 • Hyxhym Salep: 21/01/2021 01:33

  Po behet si shoku Enver Hoxha shoku Edvin Rama

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Autobusi i linjës së 'Kopshtit Zoologjik' përplaset me atë të 'Tiranës së Re' dhe më pas përfundon në murin e ministrisë në qendër të Tiranës! 4 pasagjerë të lënduar