VIDEOLAJM/ Vuçiç thotë ‘rroftë Serbia’ në OKB, përthyesi ‘shpërthen’ në të qeshura

Presidenti serb Aleksandër Vuçiç ka mbajtur fjalimin në Asamblenë e Përgjithshme të OKB-së. Në fund ai e mbylli duke thënë: Rroftë Serbia.

E ndërsa dëgjoi këtë frazë nga lideri serb, përthyesi nuk ka mbajtur dot të qeshurën. Një video po qarkullon në rrjetet sociale dhe është bërë virale.

Sjellja e përkthyesit u komentua mjaft në rrjete sociale. 

G.MO/KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Arbërori: 23/09/2022 00:00

    Vllau i Edvin shkjaut shqipfolës ështé psykopat një sojë si ky i ”yni ”

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Qeveria shtyn zbatimin e fashës 800 kWh për çmimin e energjisë, mendoni se është zgjidhja e duhur?×

Lajmi i fundit

Akademia e Shkencave risjell për herë të dytë në Shqipëri një nga konferencat më mëdha të shkencës

Akademia e Shkencave risjell për herë të dytë në Shqipëri një nga konferencat më mëdha të shkencës