VIDEO-LAJM/ Zhdukja e italianit në Shqipëri, gazetari i Report TV Arsen Rusta raporton për mediat italiane

TIRANË- Zhdukja e biznesmenit italian Davide Pecorellit në Pukë është e mbuluar me mister.

Informacionet e bëra publike janë të paktë, teksa Report Tv ka ndjekur hap pas hapi këtë ngjarje për të zbardhur të vërtetën mbi vdekjen e biznesmenit.

Mediat italiane kanë zgjedhur që të informohet lidhur me këtë ngjarje nga gazetari i Report Tv. Arsen Rusta.

Ai ka dhënë një intervistë për median Ttv ku ka paraqitur të gjitha detajet e mësuara deri më tani, e pikërisht kjo imntervistë ka shërbyer si titull kryesor për hapjen e edicionit të lajmeve.

B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A është gati Shqipëria për sezonin e ri turistik?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Ngjarja e rëndë në Greqi, grabitësit torturuan dhe mbytën 20-vjeçaren pranë foshnjës së saj, bashkëshorti: Iu lutëm të mos na lëndonin, i treguam dhe ku ishin paratë (VIDEO)