VIDEOLAJM/Pushuesit shqiptarë zihen me të turistin e huaj

Një video qarkullon në rrjetet sociale ku duket që dy pushues shqiptarë zihen me një turistë të huaj, i cili u flet anglisht që të largohen prej tij. Ngjarja ka ndodhur në Himarë, ndërsa një pushues e ofendon dhe tenton të gjuaj të huajin i cili i kërkon të largohet. 

Dy personat që duken në video nuk janë identifikuar dhe nuk dihen as arsyet e konfliktit mes tyre, ndërsa rezulton se në Komisariatin e Policisë Himarë nuk është regjistruar asnjë denoncim.

//Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria luan ndaj Italisë sfidën e parë në Euro 2024, kush fiton?×

Lajmi i fundit

Një avion luftarak rus shkel në hapësirën ajrore të Suedisë, shefi i FA: Mungesë respekti për integritetin tonë territorial

Një avion luftarak rus shkel në hapësirën ajrore të Suedisë, shefi i FA: Mungesë respekti për integritetin tonë territorial