POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

VIDEO-Shenjat e plakjes, Berishën nuk e mbajnë këmbët, s’hipën dot në makinë. Ç’ndodhi sot në Elbasan

Ish-kryeministri Sali Berisha ishte në takimin e opozitës së bashkuar sot në Elbasan. Pas prezantimit të platformës me 4 pika të kryetarit të PD-së, Lulzim Basha që kushtëzon hyrjen e PD-së në Kuvend, Berisha ka dalë nga ambientet ku u zhvillua takimi dhe s’ka preferuar të japë koment për mediat.

“Sot s’kam deklaratë pasi më duhet të shkoj”,-është shprehur Berisha dhe është larguar.

 

/b.ha./Shqiptarja.com
Komento

Komente

 • lezha: 10/09/2018 08:52

  Po ju komentues njerz pervers / Po ku keni b..... ju te shani e mallkoni Sali berishen OOOO MJERAN. duajeni ate drogagjiun qe veq ne shpi sju ka hye ke grat emotrat.

  Përgjigju
 • demokrati: 06/09/2018 18:16

  Nuk ha balta mut .Ku eshte ajo dite nje ore e me pare .

  Përgjigju
 • Tata: 06/09/2018 15:30

  O zot ju keputeshin ne mes te dyja kembet se i ngriu nga 27 vjet buzeqeshjen ketij populli vrau shpresen mbolli urrejte e cnuk beri njmije e njeqint te zeza .O ZOT NJE ORE E ME PARE KOK E NGROP .

  Përgjigju
 • Youngtribune: 06/09/2018 14:45

  Po cfare doni ju qe Sali Berisha te rroje sa rrojne BRESHKAT. Leni reheat me ate pleqerine e vuajtur qe po kalon dhe me ate pension qesharak qe ka.

  Përgjigju
 • Populli: 06/09/2018 12:51

  Bobo cfar lajmi,po nuk ka shkuare ne djall kurva e politikes,do ishte shenja e pare e ktheses politike po cfarosej ky agjent I serbeve.

  Përgjigju