VIP-at në fillim të karrierës dhe tani! Ja si kanë ndryshuar stilin gjatë viteve dhe si po lënë ‘gjurmët’ e tyre ne modë

Miley Cyrus

Njerëzit e famshëm nuk kanë nisur karrierën e tyre me stilist dhe persona që janë kujdesur për imazhin e tyre.

Ata fillimisht kanë qenë se ne! I janë dashur vite të lënë “gjurmët” e tyre në mode dhe të krijojnë stilin e tyre origjinal.

Ja disa prej artistëve tanë të preferuar që kanë ndryshuar stil gjatë viteve.

1. Johnny Depp

2. Anne Hathaway

3. Emma Watson

4. Taylor Swift

5. Miley Cyrus

6. Scarlett Johansson

7. Kate Middleton

8. Jennifer Lopez

8. Justin Timbarlake

9. Lady Gaga

J.GJ./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se do të zbatohet kodi etik nga ministrat e kabinetit Rama 3?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

E kapen me armë zjarri poshtë sediljes teksa po udhëtonte me makinë, në pranga 42-vjeçari në Shkodër