VIP-at në fillim të karrierës dhe tani! Ja si kanë ndryshuar stilin gjatë viteve dhe si po lënë ‘gjurmët’ e tyre ne modë

Miley Cyrus

Njerëzit e famshëm nuk kanë nisur karrierën e tyre me stilist dhe persona që janë kujdesur për imazhin e tyre.

Ata fillimisht kanë qenë se ne! I janë dashur vite të lënë “gjurmët” e tyre në mode dhe të krijojnë stilin e tyre origjinal.

Ja disa prej artistëve tanë të preferuar që kanë ndryshuar stil gjatë viteve.

1. Johnny Depp

2. Anne Hathaway

3. Emma Watson

4. Taylor Swift

5. Miley Cyrus

6. Scarlett Johansson

7. Kate Middleton

8. Jennifer Lopez

8. Justin Timbarlake

9. Lady Gaga

J.GJ./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Nisja e vitit të ri shkollor të hënën, a jeni dakord me mësimin me turne dhe orët e shkurtuara për nxënësit?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Ish-nënkryetari i FRPD: Basha ka në plan të krijojë partinë 'Republika e Re', pas shkarkimit! E vetmja rrugë shpëtimi për të, bashkëqeverisja me Ramën