Viti 'magjik' për Jennifer Lopez, këngëtarja rikujton dasmën dhe ngjarjet e rëndësishme në jetën e saj në vitin 2022

Viti 'magjik' për Jennifer Lopez, këngëtarja rikujton dasmën dhe ngjarjet e rëndësishme në jetën e saj në vitin 2022

Ben Affleck dhe Jennifer Lopez

2022-shi ishte viti i saj dhe jo pa arsye. Jennifer Lopez përmes llogarisë personale në Instagram ka kujtuar vitin ‘magjik’ dhe ka publikuar imazhe nga çdo muaj të vitit me një vëmendje të veçantë kushtuar gushtit, muaji kur u martua me Ben Affleck.

Këngëtarja 53-vjeçare postoi foto të papublikuara nga dasma e saj ku kishte veshur një fustan Ralph Lauren, ndërsa Affleck ai kishte veshur një smoking mahnitës të bardhë.

“2022 ishte një nga vitet më të mira! Mezi pres që të vijnë të gjitha këto vitin e ardhshëm”, ka shkruar ajo në mbishkrimin që ka shoqëruar pamjet.

"Gëzuar Vitin e Ri", "Unë sapo po filloj", "Waiting For Tonight" dhe "This Is Me Now", që është emri i albumit të saj të ri, ishin hashtagët që shoqëruan postimin.

Janar

Në janar, JLo u pa në Los Anxhelos para posterit të saj të filmit Marry Me. Ajo u pa gjithashtu duke u modeluar për gamën JLO Beauty dhe gjithashtu duke u puthur me Afflec.

Shkurt

Në shkurt ajo u pa duke shijuar darkën me Benin në një kuzhinë pa make-up.

Marsi

Marsi, kishte veshur tuta teksa kishte mbajtur krahun rreth Benit ndërsa dyshja po shijonin pushimet e tyre. Ata u panë gjithashtu në një set në Nju Jork duke u puthur dhe mbështetur tek Affleck.

Prill

Në prill, ylli tregoi unazën e fejesës me diamant të gjelbër që Affleck i dha asaj.

Maj

Në maj, Jennifer po shikonte skica të fustanit të saj të nusërisë për t'u martuar me Affleck muaj më vonë.

Qershor

Në qershor ajo po promovonte dokumentarin e saj Halftime.

Korriku

Korrik dha një paraqitje të shpejtë të dasmës së saj në Las Vegas teksa ishte ulur në pjesën e pasme të një kabrio. Ajo u pa edhe në Paris duke bërë prova për fustanin e saj të nusërisë.

Gusht

Në gusht, ishte koha e dasmës, ndërsa ajo pozoi në pasqyrë me një nga fustanet e saj RL.

Shtator

Shtatori e gjeti me bikini duke shijuar pushimet.

Tetor

Pamje më casual për tetorin me një këmishë, pantallona kaki dhe flokë të lagur ndërsa jeni në dhomën e zhveshjes. Ai gjithashtu ngarkoi foto me të brendshme të zeza dhe një këmishë të bardhë.

Nëntor

Në nëntor, ajo pozoi në një ansambël me lule në shtëpinë e saj.

Dhjetor

Në dhjetor ajo pozoi me një fustan të gjatë rozë dhe taka për Vogue. Shumica e fotove të papublikuara që ajo postoi ishin nga dasma e saj.

 

S.C/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Donald Trump i rikthehet fushatës pas Kuvendit Kombëtar Republikan

Donald Trump i rikthehet fushatës pas Kuvendit Kombëtar Republikan