Shtyhet për në nëntor viti i ri akademik për universitetet

Shtyhet për në nëntor viti i ri akademik për universitetet

Shtyhet me një muaj viti i ri akademik 2020-2021 për universitetet në vend.

Universitetet  nuk do të do të nisin mësimin në tetor, por  në fillim të muajit nëntor. Ende nuk është përcaktuar një datë konkrete.

Shkak i shtyrjes së universiteteve është bërë vendimi për zëvendësimin e orareve që janë humbur këtë vit për shkak të pandemisë COVID-19. Ndërsa në muajin tetor studentët do ti nënshtrohen provimeve.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Tosi: 29/08/2020 12:24

  Ne haremin erotiko politiko naziskino te Jales hapet universiteti Vitrina me 15 shtator me rektore Kejdi dhemcakallja me 3 dege: 1. Fakulteti i hardallosjes 2. Fakulteti i erotikes 3. Fakulteti i shkuma party.

  Përgjigju
  • robi: 30/08/2020 07:33

   Nota mesatare per tu pranuar ne keto fakultete eshte 5. Pra do pranohen gjithe femrat dhe meshkujt ngelesa te gjimnazeve qe nuk fitojne dot ne asnje universitet publik. Diten e pare do marin teseren e Lri se nga Floida surratufoja. Ne mbremje shkuma party. Diten e dyte te leksionit do mesojne si i hidhet boje ne fytyre rektorit apo dekanit. Si thyhen xhamat e fakultetit. Si bllokohet mesimi ne fakultete me tavolina ne koridore. Si bllokohet qarkullimi ne rruge duke u zhgerryer rrugeve te Tiranes me Nafije Dybekun e leshitlikes, me nje fjale llumi i rinise eshte i mirpritur ne haremin famekeq te Jales.

 • Sondazhi i ditës:

  Pse po tërhiqen kandidatët e Partisë Demokratike?×

Lajmi i fundit

Nuk ka kërkesë dhe ka shumë prurje, euro dhe dollari prekin nivelin më të ulët për këtë vit

Nuk ka kërkesë dhe ka shumë prurje, euro dhe dollari prekin nivelin më të ulët për këtë vit