Vjedhje ‘live’ në Spanjë! I rrëmben çantën një gruaje kur pushuesi po jepte një prononcim’, televizioni spanjoll transmeton momentin

SPANJË- Një grabitje në plazhin e Barcelonës ka ndodhur teksa një pushues ishte duke dhënë një prononcim për një televizion publik spanjoll.

Në momentin kur  pushuesi po fliste, kamera ka fiksuar momentin kur një person rrëmben papritur çantën e një pushueseje pa e vënë re se praninë e kamerës. Pronarja e çantës dhe të afërm vunë re se çanta mungonte dhe filluan të kërkojnë. Pamjet janë bërë virale.

S.C/LR/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Arrestimi i mjekut, a po bëhet sa duhet për të luftuar korrupsionin në sistemin shëndetësor?×

Lajmi i fundit

Fundi i udhëtimeve të rrezikshme me gomone! Britania do të lehtësojë rregullat e emigracionit, shkak mungesa e fuqisë punëtore

Fundi i udhëtimeve të rrezikshme me gomone! Britania do të lehtësojë rregullat e emigracionit, shkak mungesa e fuqisë punëtore