Vlorë/ 2 të rinjtë ngacmojnë gratë e martuara, burrat e tyre i bëjnë për spital

VLORË- Një situatë e pazakontë ka ndodhur në Vlorë. Dy të rinj, teksa ishin me pushime kanë ngacmuar 2 gra të cilat kanë qenë të martuara.

Burrat e tyre kanë mbërritur aty dhe ka nisur sherri me grushta i cili përfundoi edhe me lëndime serioze duke shkuar deri në spital. Si pasojë e sherrit ë “Vega Beach”, tre persona kanë përfunduar të gjakosur.

Mësohet se nga qytetarë të ndryshëm është njoftuar policia dhe ambulanca për t’u ardhur në ndihmë të lënduarve.

"Sot, në spitalin e Vlorës, janë paraqitur për ndihmë mjekësore shtetasit A. B., 38 vjeç dhe K. A., 42 vjeç, të cilët dyshohet se janë konfliktuar fizikisht, për motive të dobëta, me tre shtetas të tjerë, ende të paidentifikuar, në plazhin e quajtur “Vega”, Vlorë", njofton policia. 

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes dhe identifikimin e personave të tjerë të përfshirë në  konflikt.

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • E...: 07/08/2022 17:19

  Nuk e kanë fajin tangat po po po e ka mentaliteti i dobët dhe inoranca është shumë e plot

  Përgjigju
 • Kryekuqi: 07/08/2022 12:01

  Jam shum dakort me Xxxxxx in.

  Përgjigju
 • Anisa: 07/08/2022 11:36

  E KAN PAS HAK DHE PAK TI KEN BER REGJIM SPITALOR 1 VIT TE MOS E MERRNIN VETEN PLEHRAT ,SIKUR SKAN NENA E MOTRA RAC E KEQE KAN ZBRIT FSHATARET NGA KU NUK HA PULA GUR HAPEN BYTHESH INJORANTET .

  Përgjigju
  • Vlonjati: 07/08/2022 17:08

   Sakt Anisa po kujt ja thua atyre qe dhe ujin e detit se kane provuar ne lëkurë lere me kur shikojn femer me sy qe mendojn se i kane prone te tyre . Do gezoja shume tu kishin fut nga nje plumb kokes qe te mesonin dhe te tjeret.

 • Tiku: 07/08/2022 11:06

  @zigur po pse s erdhe ti me durresin ti ndanit

  Përgjigju
  • Durresi: 07/08/2022 17:19

   Un kisha pune me t rendsishme me be,pyet plaken tate,per zigurin s di ca them

 • Xxxxxx: 07/08/2022 10:50

  Perse burrat i leshojn grat e tyre te bejn plazh me t*nga ? Cdo bejn djemt e sbkret ....

  Përgjigju
  • E...: 07/08/2022 17:15

   Edhe cfar qe veshin tanga nuk kanë parë ndonjëherë femër me sy ata po është mentaliteti i dobët dhe inoranca shumë e plot

  • Vlonjat: 07/08/2022 17:04

   Pyet motren maman kushurirat e tua o kokrs e bythqirit si do ndjeheshin po ti ngacmonte ndonje plehre si ty ,sipas ty me pantallona do ven ne plazh?! Harrova qe ti racqir ske par ndonjeher plazh dhe flet si pasneser.

 • kastriot: 07/08/2022 04:43

  kjo eshte rraca shqiptare tjetri vetem pere pushime ata i prishin qetesin dhe ne krahuntjeter thone nuke na vine turiste hyyy bajga vetem Enveri e bente zape kete vende

  Përgjigju
 • Pleqsia vlore: 07/08/2022 00:50

  Armando arixhiu ai i ben keto gjera ai imorali ai pedersati i dukatit hap terror neper olazhe po eshte shok i pronarit prandaj ben keshtu

  Përgjigju
  • Anonim: 07/08/2022 11:33

   PO PSE ORE JU TEK MUCOS PER DYFEK TEK GRAT E MARTUARA TE VEN , KINA NEN E MOTER KU TI KEN , PERSE TE HAPEN BURDELLOT PER BQ SI KETA ENVERI JUA LERONTE TE 14 E DINTE CFAR NJEREZISH DO ISHIN PO TE MOS ISHTE DOR E FORT TJUA MBLIDHTE, PER KETA BURDELLO PO PER FEMIJET TE HAPET SHPI PEDOFILASH TI PERDHUNOJN FEMIJET E TI VRASIN LLOGJIK PA TRU.

 • Albi: 07/08/2022 00:47

  Edhe terite nuk kajn faje,hapni bordela me liqen si te djemte te shkojn.

  Përgjigju
 • ziguri: 06/08/2022 22:03

  Po ndonje patrulle policie nuk ka pasur aty,...

  Përgjigju
  • Dikush: 07/08/2022 11:48

   PATRULLA I KA LEN TE RRIHEN TE DY NGA BURRAT E TYRE DO KEN PAR CFAR BEHN MOSTRAT QE ZBRESIN NGA FSHATI CJAPT E MENDOJN SE U BE DETI KOS NA KAN FELLIQ VLOREN LLOJ LLOJ MOSTRASH .

  • Durresi: 07/08/2022 09:27

   Patrulle kishte,po meqe ishte sherr vetem me grushta,vendosen te shohin... Nq do kishte ndonje bicak,do ja kishin futur vrapit,gjoja ne drejtim te paditur

 • Sondazhi i ditës:

  Ndryshe nga biznesi i vogël profesionet e lira do të tatohen, si ju duket?×

Lajmi i fundit

Erdogan për Putin: Nuk pajtohem me qasjen negative të liderëve botërorë

Erdogan për Putin: Nuk pajtohem me qasjen negative të liderëve botërorë