Vlorë/ Drejtonin makinën në gjendje të dehur, 2 persona në pranga

Vlorë/ Drejtonin makinën në gjendje të dehur, 2 persona në pranga

Foto ilustruese

VLORË-Një 37-vjeçar me iniciale E.Sh nga Tirana ka rënën në prangat e policisë pasi u kap duke drejtuar makinën në gjendje të dehur. Gjatë kontrollit atij i gjet në makinë dhe një thikë.

Po ashtu, është arrestuar dhe një 30-vjeçar me iniciale Sh. M., po nga Tirana, pasi u kap duke drejtuar makinën në gjendje të dehur.

"Specialistët e Qarkullimit Rrugor në Komisariatin e Policisë Sarandë arrestuan në flagrancë shtetasit:

 -E. Sh., 37 vjeç, banues në Tiranë, pasi është konstatuar nga shërbimet duke drejtuar automjetin në gjendje të dehur, gjithashtu gjatë kontrollit të automjetit këtij shtetasi iu gjet dhe sekuestrua një mjet prerës (thikë).

-Sh. M., 30 vjeç, banues në Tiranë, pasi është konstatuar duke drejtuar automjetin në gjendje të dehur.", njofton Policia. 

S.C/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A e forcon rolin e Shqipërisë zhvillimi në Tiranë i samitit për Ukrainën?×

Lajmi i fundit

Elbasan/ Gjendet një automjet i vjedhur, dyshohet se do përdorej për ngjarje kriminale

Elbasan/ Gjendet një automjet i vjedhur, dyshohet se do përdorej për ngjarje kriminale