Vlorë, kushërinjtë rrihen me grushta e shklema, shkon policia t'i ndajë

Një konflikt mes dy kushërinjve ka alarmuar policinë e Vlorës. Dy të rinj me lidhje farefisnore mes tyre janë konfliktuar për motive të dobta. Ata janë zënë me shkelma dhe grushta.

Policia ka ndërhyrë në kohe duke shoqeruar një prej tyre, informon gazetari i Report Tv, Armand Xhelili. 

S.G//Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Vlora: 24/05/2024 14:41

    Ca u bere o Rama si do bejne Ina Luci dhe njefare Matilda ne hipoteken e Vlores qe kerkonin 10 mij euro per nje legalizim ne Himare???Priten doreheqjet e hajduteve???

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Alibeaj iku nga grupi PD, çfarë duhet të bëjnë deputetët e tjerë pro Bashës?×

Lajmi i fundit

Himarë/ Vodhën sende me vlerë të dy turistëve gjerman, arrestohet 18-vjeçari, në hetim një i mitur

Himarë/ Vodhën sende me vlerë të dy turistëve gjerman, arrestohet 18-vjeçari, në hetim një i mitur