Vlorë/ Llogaraja zbardhet nga bora, s'ka vështirësi në qarkullimin e automjeteve (FOTO+VIDEO)

VLORË- Nisin reshjet e dëborës në Parkun Kombëtar të Llogarasë.

Report Tv mëson se reshjet kanë nisur që prej orëve të para të mëngjesit, ndërsa nuk raportohet për vështirësi në qarkullimin e automjeteve. 

Kjo sepse borëpastrueset kanë bërë të mundur pastrimin e rrugës. 

B.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Turizmi/A jeni të kënaqur me shërbimet dhe çmimet që gjeni në zonat turistike?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Flota e parë e autobusëve të gjelbër “Go Green” në Tiranë, Rama: Në gusht nis linja e madhe unazore me 66 stacione