Përfshihet nga flakët një shtëpi në Vlorë, ka vetëm dëme materiale

Përfshihet nga flakët një shtëpi në Vlorë, ka vetëm dëme materiale

Zjarri që përfshiu shtëpinë e pabanueshme në Vlorë

Një shtëpi e pabanueshme në lagjen “24 Maji” të Vlorës është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme. 

Mësohet se si pasojë e zjarrit ka pasur vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes si dhe përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit.

S.C/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A po menaxhohet si duhet situata me zjarret në vend?×

Lajmi i fundit

Pas konfliktit me gruan, qëlloi me armë zjarri në ajër! Shpallet në kërkim 50-vjeçari në Vlorë

Pas konfliktit me gruan, qëlloi me armë zjarri në ajër! Shpallet në kërkim 50-vjeçari në Vlorë