Vlorë/ Vëllezërit godasin me grushte e thikë 33-vjeçarin, arrestohen

Vlorë/ Vëllezërit godasin me grushte e thikë 33-vjeçarin, arrestohen

Një 33 vjeçar është goditur me grushta dhe thikë nga dy persona në Vlorë.

Bëhet me dije se konflikti mes 33-vjeçarit të identifikuar si O.R. dhe dy autorëve të dyshuar, të cilët janë vëllezër, të identifikuar si L. M., 25 vjeç dhe G. M., 25 vjeç, ka nisur për motive të dobëta dhe ka pricipituar në një konflikt të dhunshëm.

Shërbimet e Forcës së Posaçme “Shqiponja”, pas njoftimit për një konflikt mes këtyre personave, në lagjen “Partizani”, kanë ndërhyrë menjëherë për parandalimin e përshkallëzimit të konfliktit dhe ka arrestuar dy vëllezërit.

Shtetasi O. R. ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën.

M.T/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord me nismën e Kishës Katolike për ndalimin e simboleve komuniste?×

Lajmi i fundit

'Greqia nën presionin e BE-së për bllokadën ndaj Shqipërisë' Kathimerini: Jo vetëm Scholz, edhe presidenca spanjolle e acaruar me Athinën

'Greqia nën presionin e BE-së për bllokadën ndaj Shqipërisë' Kathimerini: Jo vetëm Scholz, edhe presidenca spanjolle e acaruar me Athinën