Vlorë, vodhi kuletën me shuma të mëdha parash në lagjen ‘Pavarësia 3’, arrestohet 16 vjeçari! Kishte kryer edhe më parë të njëjtin krim

Vlorë, vodhi kuletën me shuma të mëdha parash në lagjen ‘Pavarësia 3’, arrestohet 16 vjeçari! Kishte kryer edhe më parë të njëjtin krim

Foto ilustruese

VLORË- Një 16 vjeçar është arrestuar nga policia pasi dyshohet se i ka vjedhur kuletën me shuma të mëdha parash një personi në lagjen “Pavarësia 3”.

Veprimet proceduriale për arrestimin e të miturit u kryen në praninë e prindit të të miturit, psikologut dhe mbrojtësit ligjor.

Policia po kryen hetime për të zbardhur vjedhje të tjera që mund të ketë kryer i mituri i cili ka edhe precedentë të mëparshëm për të njëjtin krim.

B.V/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Basha akuzon se ka aleancë PS-Rithemelimi kundër SPAK, e besoni?×

Lajmi i fundit

Greqi/ Përdhunonte vajzën e partneres prej 2013, vdes shqiptari 36-vjeçar në burgun e Koridhalos

Greqi/ Përdhunonte vajzën e partneres prej 2013, vdes shqiptari 36-vjeçar në burgun e Koridhalos