Vlorë/ Nje 24­-vjeçar 'thyen' vetëkarantinimin, tenton t'i vejë flakën disa dyqaneve

VLORË- Nje person 24­-vjeçar ka tentuar të djegë disa dyqane në zonën e quajtur 6- katëshi në afërsi të bashkisë.

Bizneset janë djegur në një pjesë të vogël të tyre pa pësuar dëmtime në brendësi.

Më pas ka mbërritur zjarrfikësja dhe policia, ku këta të fundit e shoqëruan në komisariat.

Nuk dihet ende shkaku se përse i riu i vuri flakën dyqaneve në rrugë.

Kujtojmë që vënia e zjarrit ka ndodhur në orarin kur të gjithë duhet të jenë në shtëpitë e tyre për shkak të masave të marra ndaj koronavirusit.

1585157758_1585155911Screenshot1.jpg

E.D./r.k./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A po zbatohen masat anti-COVID në zonat bregdetare?

Komento

Komente

 • Altin: 27/03/2020 08:35

  Me mire se kaq ske car ben me,dhe un qe jetoj jasht nuk kan bere me teper se aq.

  Përgjigju
 • jani: 26/03/2020 15:05

  PASKA gjetur momentin e pershtatshem ,,,por duhej te kishte vene nje kapele qe te mos njihej...

  Përgjigju
 • Fredi: 25/03/2020 22:39

  Vlon e ne vetem Vlon

  Përgjigju
 • Vlore: 25/03/2020 22:38

  Vlonjatë plere kushedi sa ilaçe mere hahhahaha !

  Përgjigju
 • TONI TIRANE: 25/03/2020 19:08

  O VLONJAT CBEN MORE TE IKEN TRUTE E KOKES

  Përgjigju
 • Loran shehu: 25/03/2020 18:44

  Ta varin ne mes te Vlores

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Inspektoi punimet në bypass-in e Vlorës, Balluku: Po punohet me ritëm të lartë