Vrasja e 22-vjeçarit në Bulqizë/ Dyshohet se u qëllua aksidentalisht nga shoku, kishin dalë për gjah

Detaje të reja kanë dalë në dritë nga vrasja e të riut në Bulqizë. Nga burimet e Report Tv, mësohet se 22-vjeçari është qëlluar aksidentalisht nga shoku i tij me të cilin ishin së bashku për gjah.  


Lajmi kryesor:

Klodian Kola vret nga pakujdesia shokun në Bulqizë, dolën për gjueti, arrestohet! Prindërit fshehën rrobat me gjak dhe çmontuan armën e gjahut


B.K./E.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A do të ketë shitblerje të votës edhe më 25 prill?×

Lajmi i fundit

John

Dhimitër Anagnosti merr dekoratën e lartë krah të shoqes, emocionon artistja: Me fat që kam pasur një bashkëshort të tillë, për mua është 20 vjeç