Vrasja e Briken Sanaj në Tiranë, Report Tv siguron foton e autorit

Vrasja e Briken Sanaj në Tiranë, Report Tv siguron foton e autorit

1669831142_finalprojekt.00013520.Still006.jpg

Vladimir (Valmir) Kola është shpallur në kërkim si autor i dyshuar i vrasjes së Briken Sanajt në rezidencën ‘Kodra e Diellit’ në Tiranë. Report Tv ka siguruar foton e autorit.


Lajmi kryesor:

Zbardhet vrasja e Briken Sanajt në Tiranë, në kërkim autori dhe 2 bashkëpunëtorët! 25-vjeçari nga Kosova shiti makinën që u përdor për ekzekutim


G.MO/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet miratuar rezoluta anti-korrupsion e propozuar nga PS?×

Lajmi i fundit

Veliaj niset drejt Milanos: Të gjithë shqiptarët e Italisë së Veriut po përgatiten të presin Edi Ramën

Veliaj niset drejt Milanos: Të gjithë shqiptarët e Italisë së Veriut po përgatiten të presin Edi Ramën