Vrasja e ish-drejtorit të LSI në Elbasan, Pjerin Xhuvani i përfshirë dhe në përplasjet mes PS dhe PD në Ditën e Verës

Pjerin Xhuvani i cili është vrarë ditën e sotme në Elbasan ka qenë i përfshirë në sherrin mes anëtarëve të PS dhe PD ditën e verës në Elbasan. Ka qenë sekretari i PD Gazmend Bardhi ai që e ka akuzuar Xhuvanin si një nga organizatorët e përplasjes së ndodhur ditën e verës. 56-vjeçari Pjerin Xhuvani ka qenë ish-drejtor i Lëvizjes Socialiste për Integrim.

1619008603_XHUVANUI.jpg


Lajmi kryesor:

Shoqëruesi i Gazment Bardhit vret eksponentin e PS në Elbasan, Pjerin Xhuvani! Doli nga furgoni i PD-së me pistoleta dhe e qëlloi! Dëshmia e autorit: U vetëmbrojta, po blinin vota


Be.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Turizmi/A jeni të kënaqur me shërbimet dhe çmimet që gjeni në zonat turistike?×

Lajmi i fundit

John

‘Shumica kanë qenë në gjumë kur ka ndodhur aksidenti’, Kurti flet nga spitali ku po trajtohen të plagosurit në Kroaci: Mirëqenia jonë varet shumë nga mërgata, tragjedia e rëndë