Vrasja e Jetmira Hasanit nga kunati i saj! Përplasen familjet me njëra tjetrën, Report Tv sjell videon (VIDEO)

Ngjarja e ndodhur në Kamzë ku kunati Agron Tanushi vrau me armë zjarri bashkëshorten e vëllait të tij, Jetmira Hasani ka tronditur familjarët e kësaj të fundit.

Përpara shtëpisë së familjes Tanushi janë mbledhur një grup njerëzish të cilët mendohen se janë familjarët e Jetmira Hasanit.

Në videon e ardhur në Report Tv, shikohet se familjarët e Jetmira Hasanit kanë mbërritur në vendngjarje dhe janë konfliktuar me familjen Tanushi.


Lajmi kryesor:

E rëndë në Kamëz/ Gruaja vritet nga kunati në Bathore, konflikti nisi për shkak të pronësisë! Emrat (VIDEO)


D.P./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Anëtarësia përzgjedh kandidatët për deputet, a mendoni se procesi i nisur në PD do jetë efikas?×

Lajmi i fundit

John

Problemet nga moti, Balluku: Situata nën kontroll, në kohë rekord gjithçka rikthehet në normalitet