Vrasja e Kastriot Reçit, gjendet një snajper në tarracën e një pallati në Rrëshen! E qëlluan sapo doli nga lokali

1578401075_vrasjamirdite.jpg

Pas vrasjes së biznesmenit të mediave Kastriot Reçi, është gjetur një snajper në tarracën e një pallati që dyshohet të jetë përdorur nga autorët, të cilët janë larguar në drejtim të paditur. Dyshohet se autorët kanë qëlluar Reçin nga tarraca e pallatit, sapo ai ka dalë nga lokali. Ndërkohë në vendngjarje kanë shkuar kreu i Policisë Kriminale Tonin Vocaj si dhe drejtori i Policisë së Shtetit Ardi Veliu.


Lajmi kryesor:

Rrëshen/ Ekzekutohet me snajper nga tarraca e pallatit pronari i një medie lokale...me një plumb në zemër! Dy pistat e hetimit (VIDEO)


  • Sondazhi i ditës:

    Armët që sjellin vrasje! A duhen ndëshkuar më ashpër poseduesit e tyre?×

Lajmi i fundit

John

Elektrizuese në skenë, këngëtarja shqiptare përfaqëson Qipron në Eurovision për herë të dytë