Vrasja e Pjerin Xhuvanit, Ardi Veliu mbërrin në vendin e ngjarjes

 

Drejtori i Përgjithshëm i policisë së Shtetit Ardi Veli ka mbërritur në vendin e ngjarjes, ku është vrarë Pjerin Xhuvani.

1619010779_ARDIVELIOU.jpg


Lajmi kryesor:

Shoqëruesi i Gazment Bardhit vret eksponentin e PS në Elbasan, Pjerin Xhuvani! Doli nga furgoni i PD-së me pistoleta dhe e qëlloi! Dëshmia e autorit: U vetëmbrojta, po blinin vota


Be.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ju duket efikase goditja e korrupsionit nga SPAK edhe në nivelet më të larta të zyrtarëve?×

Lajmi i fundit

John

Rama drekon me familjen Lipa në Vlorë, babai i këngëtares: Mendoj se kam bërë një mik