Vrasja e Pjerin Xhuvanit, autori i dyshuar Arbër Papleka vetëdorëzohet në polici, ish- efektiv i RENEAS

Arbër Papleka, ish efektiv i RENEAS është autori i dyshuar i vrasjes së Pjerin Xhuvanit në Elbasan. Mësohet se autori i dyshuar Arbër Papleka është vetëdorëzuar në polici.  Papleka raportohet se e kanë lënë detyrën para 2 vitesh.


Lajmi kryesor:

Shoqëruesi i Gazment Bardhit vret eksponentin e PS në Elbasan, Pjerin Xhuvani! Doli nga furgoni i PD-së me pistoleta dhe e qëlloi! Dëshmia e autorit: U vetëmbrojta, po blinin vota


Be.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Kush mendoni se duhet ta drejtojë Partinë Demokratike pas 13 qershorit?×

Lajmi i fundit

John

Basha, mes përrallës dhe historisë?!