Vrasja e Pjerin Xhuvanit, i plagosur ka mbetur edhe dhëndrri i tij, ndodhet në gjendje të rëndë në spital

1619009207_TRUPIIXHUVANIT.jpg

I plagosur gjatë vrasjes së Pjerin Xhuvanit në Elbasan ka mbeturi plagosur edhe dhëndrri i tij i cili ndodhet në gjendje të rëndë në spital. Ai ndodhet në kirurgjinë e Elbasanit.


Lajmi kryesor:

Shoqëruesi i Gazment Bardhit vret eksponentin e PS në Elbasan, Pjerin Xhuvani! Doli nga furgoni i PD-së me pistoleta dhe e qëlloi! Dëshmia e autorit: U vetëmbrojta, po blinin vota


Be.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ju duket efikase goditja e korrupsionit nga SPAK edhe në nivelet më të larta të zyrtarëve?×

Lajmi i fundit

John

Vonohet avioni, dhjetëra qytetarë presin me orë në Itali, denoncimi në Report Tv: Kemi që në mëngjes këtu, s'kemi asnjë përgjigje