Vrasja e Pjerin Xhuvanit në Elbasan në sy të policisë, kishin shkuar të shuanin sherrin! Janë dëgjuar mbi 20 të shtëna

Vrasja e Pjerin Xhuvanit në Elbasan në sy të policisë, kishin shkuar të shuanin sherrin! Janë dëgjuar mbi 20 të shtëna

1619012555_bardhui.jpeg

Detaje të reja kanë dalë në dritë nga vrasja e Pjerin Xhuvanit në Elbasan. Report Tv mëson se ngjarja ka ndodhur në sy të uniformave blu, të cilët kishin shkuar në vendin e ngjarjes për të shuar konfliktin, edhe pse nuk ia dolën mbanë. Sipas dëshmive të banorëve përreth në zonë janë dëgjuar rreth 20 të shtëna.


Lajmi kryesor:

Shoqëruesi i Gazment Bardhit vret eksponentin e PS në Elbasan, Pjerin Xhuvani! Doli nga furgoni i PD-së me pistoleta dhe e qëlloi! Dëshmia e autorit: U vetëmbrojta, po blinin vota


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Sipas jush, a duhet që KFOR të marrë në kontroll veriun e Kosovës?×

Lajmi i fundit

Pylli i Pishporos në Fier prej 4 ditësh në flakë

Pylli i Pishporos në Fier prej 4 ditësh në flakë