Vrasja e Pjerin Xhuvanit, policia u njoftua nga banorët

Vrasja e Pjerin Xhuvanit, policia u njoftua nga banorët

Pas vrasjes së Pjerin Xhuvanit policinë e kanë njoftuar banorët. Ndërkaq policia po kontrollon kamerat e sigurisë në zonë.


Lajmi kryesor:

Shoqëruesi i Gazment Bardhit vret eksponentin e PS në Elbasan, Pjerin Xhuvani! Doli nga furgoni i PD-së me pistoleta dhe e qëlloi! Dëshmia e autorit: U vetëmbrojta, po blinin vota


  • Sondazhi i ditës:

    Kërcënimet nga krimi, a duhet forcuar mbrojtja e prokurorëve e gjyqtarëve?×

Lajmi i fundit

Rusia ndan një të tretën e shpenzimeve për mbrojtjen

Rusia ndan një të tretën e shpenzimeve për mbrojtjen