Vrasja e Ridvan Ramazanit në Shkodër, arrestohen 3 persona, mes tyre njëri autor! Sekuestrohet 1 pistoletë e 30 gëzhoja automatiku

Vrasja e Ridvan Ramazanit në Shkodër, arrestohen 3 persona, mes tyre njëri autor! Sekuestrohet 1 pistoletë e 30 gëzhoja automatiku

Ridvan Ramazani i cili mbeti i vrare sot ne Shkoder

1606599560_tttttttt.jpg

Lidhur me vrasjen e Ridvan Ramazanit në Shkodër, janë arrestuar 3 persona, ndërkohë që dy të tjerë janë shpallur në kërkim.

Burime konfidenciale pranë policisë së shtetit bëjnë me dije se është arrestuar një nga autorët ndërkohë që dy persona te tjerë janë arrestuar për mos kallëzim krimi. Forcat e policisë, Renea dhe FNSH vijojnë kërkimet për arrestimin e dy aurove të tjerë të shpallur në kërkim.

Burime pranë grupit hetimor bëjnë me dije se gjithçka ka nisur pas një konflikti disa orë para vrasjes. Ne vendin e ngjarjes jane gjetur 30 gezhoja automatiku, si dhe është sekuestruar një pistole me dy krehër me fisheke. Grupi hetimor i policisë vijon hetimet për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarje të rëndë.


Lajmi kryesor:

28 nëntori i përgjakshëm në Shkodër/ Ekzekutohet Ridvan Ramazani, arrestohen 3 persona! Dalin emrat e autorëve, vëllezërit lidhje me ekzekutuesin e efektivit Ujka dhe Ibrahim Licin


  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që SHBA e jo më BE të ndërmjetësojë dialogun Kosovë-Serbi?×

Lajmi i fundit

Itali/ Shqiptarja ekzekutohet me plumb në kokë, në kërkim ish bashkëshorti! Videot e para nga vendi i krimit

Itali/ Shqiptarja ekzekutohet me plumb në kokë, në kërkim ish bashkëshorti! Videot e para nga vendi i krimit