Vrasja e të riut në Tiranë nga polici, fqinja: S'ka sjellë asnjëherë shqetësime! Ishte i papunë

Fqinja e 25 vjeçarit Klodjan Rasha i cili u qëllua për vdekje në orët e para të mëngjesit të sotëm në lagjen "Dritan Hoxha" në Tiranë  ka thënë për media se i riu nuk njihej si problematik në zonë.

Për të ajo ka thënë se nuk ka sjellë asnjëherë shqetësime dhe se ishte i papunë.

"Jo asgjë unë tani po e dëgjoj. Ka qenë shumë i mirë si njeri. Nuk ne di me ça është marrë ne e shikonim këtu jashtë dhe ka qenë djalë shumë i mirë. Ishte pa punë. Unë po bëj gati 25 vjet këtu. Djalë shumë i mirë për mua. E shikoja gjithmonë këtu jashtë që rrinte dhe nuk ngacmonte njeri. Nuk di gjë për arrestimet e yij më parë.Nga ai djalë skemi pasur shqetësime asnjëherë. Këtu rrija unë përballë e ke", tha ajo.


Lajmi kryesor:

Shkeli orën policore, polici qëllon për vdekje të riun në Tiranë! Arrestohet efektivi! Kamerat pranë vendit të ngjarjes të fikura


/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Integrimi në BE, a duhet të ndahet Shqipëria nga Maqedonia e Veriut?×

Lajmi i fundit

John

Prishja e banesave te '5 Maji', PD kërkon seancë dëgjimore me banorët dhe Veliajn! Dorëzon zyrtarisht kërkesën në Komisionin e Ligjeve